Gimnastyka korekcyjna w ramach Projektu „Nauka – lepsze jutro” to nie tylko ciężka praca nad prawidłową sylwetką, ale również gry i zabawy sprawiające młodszym uczniom wiele radości.
M. Peplińska M. Wardak N. Rudzis
📸 Zajęcia fotograficzne w @Muzeum Ziemi Karlińskiej! 📸 W ramach projektu #Nauka -lepsze jutro! nasi uczniowie mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w zajęciach fotograficznych w Muzeum Ziemi Karlińskiej. Pan Krystian Zalewski przeniósł ich w czasie, opowiadając o dawnych technikach fotografii. Uczniowie poznali tajniki pracy w ciemni Read more
„POZNAJMY SIĘ” to temat dodatkowych zajęć rozwijających umiejętności uczenia się. #projekt# Nauka – lepsze jutro! #FunduszeUE . Uczniowie klasy 3A w oparciu o metodę projektu zaplanowali etapy swojej pracy: – quiz „Zgadnij, kto to?” na podstawie stworzonych samodzielnie krótkich opisów – przygotowanie pytań Read more
25 października uczniowie klasy 1A oraz 1C uczestniczyły w akcji pod nazwą „Mandarynka czy cytrynka?”. Uczniowie wraz z przedstawicielami policji oraz straży miejskiej nagradzali słodkimi mandarynkami kierowców, którzy przestrzegają przepisów ruchu drogowego. A tym którym dziś zdarzyło się zapomnieć jak zachowuje się dobry kierowca zamiast mandatu wręczały kwaśne cytrynki😊 Read more
Aby stworzyć wystawę obrazów nie trzeba wiele. Wystarczy karton, bezbarwna taśma klejąca i naturalne okazy. Uczniowie klasy 3A zapraszają do oglądania.
M.P.
Gdy zbliża się 1 listopada zapalamy znicze nie tylko na grobach naszych bliskich, ale także na grobach tych, którzy na zawsze zapisali się w naszej lokalnej historii. Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego odwiedzili dziś miejsca pamięci i zapalili znicze na miejskim cmentarzu.
Opiekunowie SU Iwona Walasek, Natalia Rudzis
📣Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole obchodziliśmy ,,Światowy Dzień Zwierząt”. Z okazji tego święta została przygotowana wystawa zdjęć, na których można było podziwiać psy, koty oraz inne zwierzaki! 🦮🐈🐇🦜🐟Celem wystawy było uwrażliwienie dzieci na los zwierząt. Wystawa wzbudziła dużo pozytywnych emocji wśród uczniów. ☺️Każdy Read more
22 października 2024 odbyła się rywalizacja między klasami drugimi. Uczniowie walczyli o punkty i miejsca na podium.
Katarzyna Ptak
Dzielnie walczyli reprezentanci naszej szkoły w eliminacjach regionalnych piłkarskiego turnieju „Z Orlika na stadion”. Chłopcy w kategorii U13 rozpoczęli zawody w Kołobrzegu od pechowego remisu 3:3 z drużyną z Wałcza (przegrywaliśmy 0:2, by doprowadzić do stanu 3:2 i stracić gola po rzucie wolnym). Następnie były minimalna porażka z SP 6 i przegrana z SP 7 (oba zespoły Read more
Podczas ostatnich zajęć koła plastycznego nasi uczniowie mieli okazję po raz pierwszy pracować z gliną! Było to ich pierwsze spotkanie z tym materiałem, a efektem były wyjątkowe małe rzeźby. Lepienie w glinie sprawiło im wiele radości i satysfakcji, pobudzając kreatywność i wyobraźnię. Takie zajęcia nie tylko rozwijają zdolności manualne, ale także Read more
Accessibility Toolbar