2 czerwca 2026 r. w Szkole Podstawowej w Karlinie odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową.
Uczniowie wykazali się znajomością przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnością bezpiecznej jazdy na rowerze.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom pomyślnego zdania egzaminu i życzymy wielu bezpiecznych kilometrów, rozwagi na drodze oraz radości z aktywnego spędzania czasu na rowerze.
Joanna Chajmik
Accessibility Toolbar