Aktualności

Piknik w Garnkach

Piknik w Garnkach

Klasy IIC oraz VB brały udział w bardzo ciekawym wydarzeniu, a mianowicie w pikniku, na który zostaliśmy zaproszeni przez panią Justynę Rodak – sołtysa wsi Garnki. Pani Justyna realizowała bowiem projekt z programu Społecznik, program nazywa się ” Owocowy zakątek – sadzimy drzewa dla ludzi Read more

Czytaj więcej​

Projekt „Program dla szkół”

Projekt „Program dla szkół”

Jak co roku – już od kilku lat – także i w tym roku szkolnym w naszej szkole realizowany był unijny projekt „Program dla szkół”, którego celem jest zmiana nawyków żywieniowych dzieci oraz propagowanie zdrowego stylu życia.

W ramach programu, w trakcie roku szkolnego, dzieci dostawały warzywa, owoce Read more

Czytaj więcej​

Finał 57. Regionalnego Turnieju „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”

Finał 57. Regionalnego Turnieju „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”

W tym roku możemy poszczycić się aż trzema finalistkami tego zacnego konkursu.

Wzięły w nim udział: Marika Pietras, Bernadetta Ciesielska i Joanna Bazylińska. Wyróżnienie zdobyła Joanna Bazylińska. To ogromny sukces i powód do dumy.

Serdecznie gratulujemy naszym recytatorkom pięknych występów, odwagi scenicznej oraz godnego reprezentowania szkoły. Życzymy Read more

Czytaj więcej​

Piknik z okazji Dnia Dziecka

Piknik z okazji Dnia Dziecka

Dziś jeden z najważniejszych dni w roku…Dzień Dziecka! Z tej okazji uczniowie klas pierwszych i drugich brały udział w pikniku…Atrakcji było bez liku.

Dmuchańce, konkurencje sportowe, konkurencje plastyczne, garść ciekawostek, przekąski – pyszna zupka i wyśmienite kiełbaski. To był wspaniały dzień pełen relaksu, zabawy i niekończących się uśmiechów

Drogie Read more

Czytaj więcej​

Klasa 3A w Placówce Wsparcia Dziennego

Klasa 3A w Placówce Wsparcia Dziennego

Uczniowie klasy 3A odwiedzili Placówkę Wsparcia Dziennego przy Wiosce Dziecięcej SOS w Karlinie. Na dzieci czekało wiele ciekawych atrakcji i mnóstwo dobrej zabawy.

Podczas spotkania uczniowie rozmawiali o prawach dziecka, rozwiązywali zagadki oraz przygotowywali rysunki związane z tym tematem. Nie zabrakło uśmiechu, kreatywności i wspólnie Read more

Czytaj więcej​

Wycieczka do Parku Owadogigantów

Wycieczka do Parku Owadogigantów

Klasy 1a, 1b, 1C oraz 2b wybrały się na pełną wrażeń wycieczkę do Parku Owadogigantów w Lubnicy.

Uczniowie mieli okazję zobaczyć ogromne modele owadów, poznać wiele ciekawostek ze świata przyrody oraz spędzić czas na wspólnej zabawie i integracji. Nie zabrakło uśmiechów, ciekawych odkryć i świetnej atmosfery. To był dzień pełen nauki przez zabawę i niezapomnianych wrażeń!

Czytaj więcej​

XX Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego

XX Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Zwycięzcy szkolnego etapu konkursu języka angielskiego reprezentowali naszą szkołę na jubileuszowym XX Międzypowiatowym Konkursie Języka Angielskiego zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Białogardzie.

Nasi przedstawiciele wykazali się wysokimi umiejętnościami i w swoich kategoriach wiekowych zajęli:

Bernadetta Ciesielska – III miejsce

Filip Gajec – Read more

Czytaj więcej​

Wycieczka do Krakowa

Wycieczka do Krakowa

W dniach 25-27 maja uczniowie klas 5c i 8a uczestniczyli w wycieczce do Krakowa.

Nasza przygoda rozpoczęła się od spaceru po Starym Mieście. Zobaczyliśmy Sukiennice, pomnik Adama Mickiewicza i Kościół Mariacki. Wawel, symbol Krakowa, to obowiązkowy punkt wycieczki. Zwiedzając dziedziniec Zamku Królewskiego czuliśmy wyjątkowy klimat dawnej stolicy Polski. Read more

Czytaj więcej​

Projekt „Funduszowy maj”

Projekt „Funduszowy maj”

Funduszowy maj – to projekt, w którym uczestniczyli uczniowie klas 4a i 6 c. Co się działo?

Najpierw przejazd rowerami do Daszewa. Na miejscu atrakcje – bańki, grill, alkogogle, zabawy na powietrzu.

To był dobry czas. Dziękujemy organizatorom i uczestnikom.

M.B. A.N.

Czytaj więcej​

Finał regionalnych rozgrywek w piłkę nożną

Finał regionalnych rozgrywek w piłkę nożną

W finale regionalnych rozgrywek w piłce nożnej nasza szkoła uplasowała się na trzecim miejscu.

W Koszalinie ulegliśmy gospodarzom, SP 7. Następnie zremisowaliśmy z drużynami z Połczyna i Bobolic, choć oba mecze były do wygrania – pod warunkiem lepszej skuteczności.

Dla naszych zawodników wielkie brawa za ambitną walkę.

A.N.

Czytaj więcej​

Accessibility Toolbar