W naszej szkole odbył się Konkurs Ortograficzny, podczas którego uczniowie klas drugich mogli sprawdzić swoją znajomość zasad pisowni. Emocji nie brakowało, a uczestnicy wykazali się świetną wiedzą i czujnością w walce z ortograficznymi pułapkami!
Wyniki konkursu:
I miejsce – Adam Olesiak klasa 2A
II miejsce – Dorota Ziemba klasa 2A
III miejsce – Maria Żyłka klasa 2A oraz Blanka Polska klasa 2B
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu! Dziękujemy za zaangażowanie, odwagę i piękną rywalizację. Życzymy kolejnych sukcesów i wielu powodów do dumy!
N.Rudzis, D.Kolicka
Accessibility Toolbar