Konkurs Ortograficzny dla klas II za nami!

Konkurs Ortograficzny dla klas II za nami!

W naszej szkole odbył się Konkurs Ortograficzny, podczas którego uczniowie klas drugich mogli sprawdzić swoją znajomość zasad pisowni. Emocji nie brakowało, a uczestnicy wykazali się świetną wiedzą i czujnością w walce z ortograficznymi pułapkami!

🏆 Wyniki konkursu:

🥇 I miejsce – Adam Olesiak klasa 2A

🥈 II miejsce – Dorota Ziemba klasa 2A

🥉 III miejsce – Maria Żyłka klasa 2A oraz Blanka Polska klasa 2B

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu! Dziękujemy za zaangażowanie, odwagę i piękną rywalizację. Życzymy kolejnych sukcesów i wielu powodów do dumy!

N.Rudzis, D.Kolicka

Accessibility Toolbar