W naszej szkole jak co roku odbył się konkurs ortograficzny dla klas klas III. Uczniowie mieli szansę sprawdzić swoją wiedzę i świetnie ją wykorzystali.
Dziś laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali dyplomy,drobne upominki i oczywiście gratulacje
A tak wygląda lista laureatów:
Miejsce I – Maja Truśkiewicz klasa IIIA
Miejsce II – Julia Lebioda klasa IIIA
Miejsce III – Jakub Wójcik III B
Jeszcze raz serdecznie gratulacje
M.Wardak, E.Karaczun
Accessibility Toolbar