Integracja klasy 3b? To był dzień pełen uśmiechu, dobrej zabawy i wspólnie spędzonego czasu! Nasi trzecioklasiści mieli okazję odpocząć, pobawić się i jeszcze lepiej się poznać podczas klasowego spotkania integracyjnego.
Nie zabrakło śmiechu, rozmów oraz wielu niezapomnianych chwil.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i organizację tego wyjątkowego spotkania, a szczególne podziękowania kierujemy do Pani Moniki za ciepłe przyjęcie i gościnę w stajni.
To był wspaniały czas, który na długo pozostanie w naszej pamięci!
D.Kolicka
Accessibility Toolbar