Konkurs ortograficzny dla klas klas III

Konkurs ortograficzny dla klas klas III

W naszej szkole jak co roku odbył się konkurs ortograficzny dla klas klas III. Uczniowie mieli szansę sprawdzić swoją wiedzę i świetnie ją wykorzystali.

Dziś laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali dyplomy,drobne upominki i oczywiście gratulacje 👍

A tak wygląda lista laureatów:

Miejsce I – Maja Truśkiewicz klasa IIIA

Miejsce II – Julia Lebioda klasa IIIA

Miejsce III – Jakub Wójcik III B

Jeszcze raz serdecznie gratulacje👏

M.Wardak, E.Karaczun

Accessibility Toolbar