W dniu 18 czerwca uczniowie klasy 4b uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych zorganizowanych w Wiosce Dziecięcej. Podczas zajęć dzieci przypomniały sobie zasady cyberbezpieczeństwa, ucząc się jak bezpiecznie korzystać z Internetu i chronić swoje dane.
Pracując w grupach, rozwiązywały zadania , wymieniały się pomysłami oraz rozwijały umiejętności współpracy. Po zakończeniu warsztatów na uczestników czekała słodka niespodzianka- pyszne gofry , które były słodkim podsumowaniem pełnego wiedzy i wrażeń dnia. Dziękujemy wszystkim za zaproszenie i za przeprowadzone zajęcia.
Accessibility Toolbar