Wycieczki do Gdańska

Wycieczki do Gdańska

9-10 czerwca 2026r. uczniowie klasy 8b wybrali się na wycieczkę pociągiem do Gdańska. Przesiadka w na trasie Sławno-Słupsk do autobusu była dodatkowym doświadczeniem.

W Gdańsku byliśmy w muzeum Dejavu i zwiedziliśmy starówkę. Byliśmy na jedzonku i zakupach. Potem nocowanko w Moon Hostelu. Na drugi dzień pojechaliśmy koleją podmiejską do Gdyni. Zostawiliśmy bagaże w skrytkach na dworcu i ruszyliśmy w miasto. Byliśmy w oceanarium i podziwialiśmy niezwykle gatunki ryb. Potem wizyta w restauracji i powrót pociągiem do domu. Poradziliśmy sobie, pogłębiliśmy relacje i cali i zdrowi wróciliśmy do domu. Uczniowie zdali egzamin z zachowania się w miejscach publicznych i wzajemnego wsparcia.

Z wyrazami uznania opiekunowie : Dariusz Wojciechowski, Norbert Potomski.

11 czerwca uczniowie klas trzecich zamienili szkolne ławki na fantastyczne atrakcje Majalandu w Gdańsku! Od pierwszych chwil nie brakowało śmiechu, okrzyków radości i doskonałych humorów. Karuzele wirowały, a kolejki mknęły z zawrotną prędkością. Było mnóstwo emocji, wspólnej zabawy i niezapomnianych przygód. Każdy znalazł coś dla siebie od odważnych zdobywców atrakcji po miłośników bajkowej atmosfery. 😊 Wracamy z plecakami pełnymi wspaniałych wspomnień, setkami uśmiechów i przekonaniem, że taki dzień mógłby trwać zdecydowanie dłużej! 😄

To była wycieczka, którą na pewno będziemy długo wspominać! 💛📸

D.Kolicka, N.Rudzis

Accessibility Toolbar