Integracja klasy 3b

Integracja klasy 3b

Integracja klasy 3b? To był dzień pełen uśmiechu, dobrej zabawy i wspólnie spędzonego czasu! Nasi trzecioklasiści mieli okazję odpocząć, pobawić się i jeszcze lepiej się poznać podczas klasowego spotkania integracyjnego.

Nie zabrakło śmiechu, rozmów oraz wielu niezapomnianych chwil.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i organizację tego Read more

Czytaj więcej​

Warsztaty edukacyjne klasy 4b

Warsztaty edukacyjne klasy 4b

W dniu 18 czerwca uczniowie klasy 4b uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych zorganizowanych w Wiosce Dziecięcej. Podczas zajęć dzieci przypomniały sobie zasady cyberbezpieczeństwa, ucząc się jak bezpiecznie korzystać z Internetu i chronić swoje dane.

Pracując w grupach, rozwiązywały zadania , wymieniały się pomysłami oraz rozwijały umiejętności współpracy. Po zakończeniu Read more

Czytaj więcej​

Klasa 3A w Zwartowie

Klasa 3A w Zwartowie

Uczniowie klasy 3A wraz z wychowawcą i rodzicami wybrali się do Zwartowa, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji, śmiechu i wspólnej zabawy.

Nie zabrakło pysznych kiełbasek pieczonych przy ognisku oraz dokarmiania zwierząt, które chętnie pozowały do zdjęć i przyciągały uwagę wszystkich uczestników. Jednak prawdziwą gwiazdą spotkania okazał się Read more

Czytaj więcej​

Konkurs ortograficzny dla klas klas III

Konkurs ortograficzny dla klas klas III

W naszej szkole jak co roku odbył się konkurs ortograficzny dla klas klas III. Uczniowie mieli szansę sprawdzić swoją wiedzę i świetnie ją wykorzystali.

Dziś laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali dyplomy,drobne upominki i oczywiście gratulacje

A tak wygląda lista laureatów:

Miejsce I – Maja Truśkiewicz klasa IIIA

Read more

Czytaj więcej​

Wycieczka do Sea Park Sarbsk

Wycieczka do Sea Park Sarbsk

Wspaniała, pełna emocji i wiedzy wycieczka klasy IIA oraz IIC do Sea Park Sarbsk okazała się strzałem w dziesiątkę!

Dzieci miały okazję spędzić fascynujący dzień, łącząc naukę o faunie mórz i oceanów z aktywną, radosną zabawą na świeżym powietrzu. Z zapartym tchem podziwialiśmy niesamowite występy fok oraz ich trenerów, Read more

Czytaj więcej​

Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Karlinie

Wizyta w Ochotniczej Straży Pożarnej w Karlinie

Dziś uczniowie klasy 1a mieli wyjątkową okazję odwiedzić Ochotniczą Straż Pożarną w Karlinie. Wycieczka odbyła się dzięki zaproszeniu Pana Piotra Orłowskiego, taty jednej z naszych uczennic.

Podczas wizyty dzieci mogły dowiedzieć się więcej o pracy strażaka, poznać specyfikę tego odpowiedzialnego i ważnego zawodu Read more

Czytaj więcej​

Konkurs Ortograficzny dla klas II za nami!

Konkurs Ortograficzny dla klas II za nami!

W naszej szkole odbył się Konkurs Ortograficzny, podczas którego uczniowie klas drugich mogli sprawdzić swoją znajomość zasad pisowni. Emocji nie brakowało, a uczestnicy wykazali się świetną wiedzą i czujnością w walce z ortograficznymi pułapkami!

Wyniki konkursu:

I miejsce – Adam Olesiak klasa 2A

II miejsce – Dorota Ziemba Read more

Czytaj więcej​

Egzamin na Kartę Rowerową

Egzamin na Kartę Rowerową

2 czerwca 2026 r. w Szkole Podstawowej w Karlinie odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową.

Uczniowie wykazali się znajomością przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnością bezpiecznej jazdy na rowerze.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom pomyślnego zdania egzaminu i życzymy wielu bezpiecznych kilometrów, rozwagi na drodze oraz radości z aktywnego spędzania czasu na rowerze.

Joanna Chajmik

Czytaj więcej​

Przegląd Piosenki Obcojęzycznej!

Przegląd Piosenki Obcojęzycznej!

Sukces naszej uczennicy w Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej! Uczennica naszej szkoły, Joanna Bazylińska, wzięła udział w Przeglądzie Piosenki Angielskiej, Niemieckiej i Hiszpańskiej, którego organizatorem było Liceum Ogólnokształcące im. Bogusława X w Białogardzie.

Podczas konkursu Asia zaprezentowała utwór „A Million Dreams” z musicalu „The Greatest Showman”, zachwycając publiczność i jury Read more

Czytaj więcej​

Wycieczki do Gdańska

Wycieczki do Gdańska

9-10 czerwca 2026r. uczniowie klasy 8b wybrali się na wycieczkę pociągiem do Gdańska. Przesiadka w na trasie Sławno-Słupsk do autobusu była dodatkowym doświadczeniem.

W Gdańsku byliśmy w muzeum Dejavu i zwiedziliśmy starówkę. Byliśmy na jedzonku i zakupach. Potem nocowanko w Moon Hostelu. Na drugi dzień pojechaliśmy koleją podmiejską do Gdyni. Zostawiliśmy bagaże w skrytkach Read more

Czytaj więcej​

Accessibility Toolbar